Kuchniesteel.pl

Strona produktowa Kuchnie Steel - Strona główna
Strona produktowa Kuchnie Steel - Oferta
Strona produktowa Kuchnie Steel - Opis produktu
Strona produktowa Kuchnie Steel - Opis produktu
Strona produktowa Kuchnie Steel - Historia firmy
Strona produktowa Kuchnie Steel - Galeria
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

Agrimpex Sp. z o.o.

www.kuchniesteel.pl

O PROJEKCIE:

Steel SPA jest włoską firmą działającą nieprzerwanie od 1922, zajmującą się produkcją najwyższej jakości profesjonalnych kuchni gazowych, lodówek i akcesoriów kuchennych. Dla firmy Agrimpex - dystrybutora produktów Steel SPA opracowaliśmy internetową stronę KuchnieSteel.pl promującą ofertę produktów z linii Ascot i Genesi.

ZAKRES PRAC:

Kuchnie Steel cechują się wyjątkowym wzornictwem odwołującym się do stylu retro - ten też styl stał się dla nas inspiracją do opracowania szaty graficznej strony internetowej. Ciepłe i przyjazne kolory w połączeniu z dopracowanymi detalami w pełni odzwierciedlają charakter i klimat, jaki wnoszą do pomieszczeń kuchnie Steel.

Strona internetowa oparta została na systemie zarządzania treścią omnia.CMS wraz z modułami aktualności, galerii, formularza kontaktu, stron opisowych i przede wszystkich rozbudowanego modułu oferty produktowej oferującego szczegółową prezentację atrybutów produktów.

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz