Euroservicezpt.pl

Strona internetowa Euroservice ZPT Sp. z o.o. w Surochowie - Strona główna
Strona internetowa Euroservice ZPT Sp. z o.o. w Surochowie - Strona z informacjami o firmie
Strona internetowa Euroservice ZPT Sp. z o.o. w Surochowie - Oferta firmy
Strona internetowa Euroservice ZPT Sp. z o.o. w Surochowie - Pozwolenia i koncesje
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

Euroservice ZPT w Surochowie

www.euroservicezpt.pl

O PROJEKCIE:

Euroservice ZPT Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem zajmującym się wytwarzaniem biopaliw i estrów metylowych wyższych kwasów tłuszczowych. Obecnie spółka jest jednym z bardziej znaczących wytwórców biokomponentów i biopaliw w kraju.

ZAKRES PRAC:

Głównymi celami tego projektu było stworzenie strony internetowej Euroservice ZPT Sp. z o.o. oddającej charakter - nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie oraz przyjaznego środowisku przedsiębiorstwa.

W serwisie można dowiedzieć się m. in. o profilu działalności firmy, ofercie, osiągnięciach i certyfikatach, a także poznać proces wytwarzania oferowanych produktów. Dla pełnego zobrazowania firmy wykonaliśmy na potrzeby strony internetowej sesję zdjęciową siedziby Euroservice.

Strona internetowa firmy wykonana została w trzech obcojęzycznych wersjach językowych - angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej, które mają na celu przybliżenie firmy zagranicznym klientom i partnerom. Dodatkowo serwis internetowy zawiera rozbudowaną sekcję prawną z załącznikami aktualnych rozporządzeń regulujących rynek obrotu paliwami i biokomponentami.

Całość została oparta na systemie zarządzania treścią omnia.CMS pozwalającym na prostą obsługę strony internetowej.

Kreacje reklamoweSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSReklamy i animacje FlashWykonanie i retusz fotografiiSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejSEM - reklama w wyszukiwarkach internetowychSEO - optymalizacja stron dla wyszukiwarek internetowychKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz