Bsjaroslaw.pl

Strona internetowa Banku Spółdzielczego w Jarosławiu - Strona główna
Strona internetowa Banku Spółdzielczego w Jarosławiu - Opis oferty banku
Strona internetowa Banku Spółdzielczego w Jarosławiu - Kursy walut NBP
Strona internetowa Banku Spółdzielczego w Jarosławiu - Wyszukiwarka bankomatów
Strona internetowa Banku Spółdzielczego w Jarosławiu - Strona kontaktowa
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu

www.bsjaroslaw.pl

O PROJEKCIE:

Bank Spółdzielczy w Jarosławiu będący członkiem Grupy BPS działa na rynku finansowym od 1909 roku. Dzięki licznej sieci placówek i bankomatów oraz wysokiej jakości usług i ofert skierowanych dla klientów indywidualnych, rolników, firm i instytucji Bank Spółdzielczy w Jarosławiu posiada liczne grono zadowolonych klientów.

ZAKRES PRAC:

Główne cele, jakimi kierowaliśmy się przy projektowaniu strony korporacyjnej Banku Spółdzielczego w Jarosławiu było zaprezentowanie charakteru i powagi instytucji banku. Nowa strona internetowa ma za zadanie odzwierciedlać nowoczesność i wysoką jakość usług zachowując przy tym charakter banku przyjaznego i otwartego dla swoich klientów.

Zmiany jakie zaszły na stronie oprócz nowej szaty graficznej to przede wszystkim rozwiązania funkcjonalne i skupienie się na prezentacji oraz promocji oferty Banku. W oparciu o analizę treści starej strony internetowej przebudowaliśmy jej strukturę w celu łatwiejszej nawigacji po niej oraz wyróżnienia elementów, z których klienci korzystają najczęściej.

Dla strony Banku opracowaliśmy dedykowane moduły wyszukiwarki placówek i bankomatów zintegrowanej z Google Maps oraz tabelę aktualnych kursów walut generowanych automatycznie na podstawie danych Narodowego Banku Polskiego. Wykonaliśmy również serię animowanych banerów Flash reklamujących oferty Banku Spółdzielczego.

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz