Dworboratyn.pl

Strona internetowa Zespołu Pałacowo-Parkowy Boratyn - Strona główna
Strona internetowa Zespołu Pałacowo-Parkowy Boratyn - Fotografia ślubna
Strona internetowa Zespołu Pałacowo-Parkowy Boratyn - Oferta wypożyczalni zabytkowych aut Autoklasyk
Strona internetowa Zespołu Pałacowo-Parkowy Boratyn - Galeria albumów zdjęć dworu
Strona internetowa Zespołu Pałacowo-Parkowy Boratyn - Galeria zdjęć
Strona internetowa Zespołu Pałacowo-Parkowy Boratyn - Formularz kontaktu
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

Zespół Pałacowo-Parkowy Boratyn

www.dworboratyn.pl

OPIS PROJEKTU:

Zespół Pałacowo-Parkowy Boratyn to położony w województwie podkarpackim zabytkowy XVIII-wieczny dwór wraz z parkiem należący niegdyś do rodziny Krasickich. Długa historia i jego wyjątkowa architektura sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowo urokliwe. Oddanie charakteru tego miejsca było głównym naszym celem w trakcie realizacji strony internetowej.

ZAKRES PRAC:

To co cechuje zrealizowaną przez nas stronę internetową to wyjątkowy klimat - połączenie bordowej kolorystyki wraz ciemnymi beżami wpadającymi w złoty, nadają stronie ekskluzywnego i wyrafinowanego charakteru.

Oprócz opracowania szaty graficznej wykonaliśmy sesję zdjęciową w dworze wraz z opracowaniem i retuszem zdjęć na potrzeby strony internetowej, które można obejrzeć w galerii na stronie internetowej Zespołu Pałacowo-Parkowego Boratyn. Dodatkowo przygotowaliśmy materiały tekstowe do strony na bazie informacji dostarczonych przez klienta.

Strona internetowa oparta została na systemie zarządzania treścią omnia.CMS wraz z modułami aktualności, newslettera, galerii, formularza kontaktu oraz dodatkowych pięciu wersji językowych - angielskiej, niemieckiej, francuskiej, włoskiej i rosyjskiej. Na stronie internetowej został zaimplementowany również system statystyk Stat4U.

Kreacje reklamoweSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSWykonanie i retusz fotografiiSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz