Apis.eu.pl

Strona internetowa producenta placów zabaw PW Apis - Strona główna
Strona internetowa producenta placów zabaw PW Apis - Kategorie oferty
Strona internetowa producenta placów zabaw PW Apis - Kategoria oferty
Strona internetowa producenta placów zabaw PW Apis - Opis produktu
Strona internetowa producenta placów zabaw PW Apis - Mapa realizacji
Strona internetowa producenta placów zabaw PW Apis - Galeria
Typ realizacji: 

Strona firmowa

Klient: 

PW Apis - Przyjazne plac zabaw

www.apis.eu.pl

O PROJEKCIE:

PW Apis jest jarosławskim przedsiębiorstwem zajmującym się projektowaniem, produkcją i realizacją placów zabaw. Firma realizuje projekty kompletnych placów zabaw na terenie Polski i krajów europejskich.

ZAKRES PRAC:

Głównym celem przy realizacji tego projektu było stworzenie nowej, atrakcyjnej strony firmowej. Nasze działania skupiły się na opracowaniu szaty graficznej oddającej charakter strony, która pozwalałaby w łatwy sposób na odnalezienie wszystkich ważnych informacji.

Główny nacisk postawiliśmy na sposób prezentacji oferty produktowej, tak aby strona zapewniała łatwe przeglądanie i porównywanie dostępnych produktów.

W wykonanej stronie zaimplementowany został również moduł „Aktualności" pozwalający na łatwe i szybkie dodawanie bieżących informacji z działalności firmy, moduł „Galeria zdjęć" dla prezentacji zrealizowanych projektów, moduł „Realizacji" dla prezentacji lokalizacji zrealizowanych placów zabaw przy użyciu map Google oraz moduł „Formularza kontaktu" dla wysyłania zapytań ofertowych oraz kontaktu z firmą.

Dodatkowo strona internetowa PW Apis posiada angielską, słowacką i szwedzką wersję językową zarządzaną z poziomu jednego systemu zarządzania treścią omnia.CMS.

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz