Wiraz.eu

Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" - Strona firmowa
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" - Strona firmowa - Strona opisowa
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" - Strona firmowa - Aktualności
Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" - Strona firmowa - Kontakt
Typ realizacji: 

Strona firmowa

Klient: 

OSK Wiraż

www.wiraz.eu

O PROJEKCIE:

Prywatny Ośrodek Szkolenia Kierowców "Wiraż" to jedna z największych szkół nauki jazdy na Podkarpaciu. Posiada on 16 ośrodków szkolenia kierowców w 4 województwach oferując przy tym szkolenia na wszystkie kategorie prawa jazdy.

ZAKRES PRAC:

Projektując stronę firmową dla OSK "Wiraż" staraliśmy się pokazać go jako nowoczesną i dynamiczną szkołę nauki jazdy. Istotną kwestią było dobranie rozwiązań tak, aby strona była wygodna w nawigowaniu i pozwalała na szybkie dotarcie do konkretnych informacji.

W stronie użyty został moduł aktualności, który pozwala na publikację ważnych informacji zarówno o działalności firmy, jak również o istotnych zmianach dotyczących kursantów.

Dodatkowo na stronie zostały użyte mapy Google oraz animowana mapa flash dla lepszego przedstawienia lokalizacji ośrodków OSK "Wiraż".

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz