Doladujtelefon.pl

Strona internetowa z doładowaniami telefonów komórkowych Doladujtelefon.pl - Strona główna
Strona internetowa z doładowaniami telefonów komórkowych Doladujtelefon.pl - Drugi krok ścieżki zakupowej
Strona internetowa z doładowaniami telefonów komórkowych Doladujtelefon.pl - Strona kontaktu
Strona internetowa z doładowaniami telefonów komórkowych Doladujtelefon.pl - Generator faktur VAT
Strona internetowa z doładowaniami telefonów komórkowych Doladujtelefon.pl - Strona opisowa
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

iSurvival

www.doladujtelefon.pl

O PROJEKCIE:

Doladujtelefon.pl jest stroną internetową pozwalającą na doładowywanie online telefonów na kartę. Za pomocą strony można dokonać doładowań telefonów działających w sieciach Orange, Play, Plus GSM, T-mobile, Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi.

ZAKRES PRAC:

Zadaniem naszej agencji było przygotowanie intuicyjnej i przejrzystej szaty graficznej strony, tak aby osoby korzystające ze strony mogły w sposób łatwy i bezproblemowy dokonać doładowania telefonu. Szczególną uwagę przy tym projekcie skupiliśmy na użyteczności - w tym celu wszystkie elementy i akcenty graficzne rozłożyliśmy w taki sposób, aby jak najbardziej uprościć i uczytelnić proces kupowania doładowania. Dodatkowo na potrzeby strony został zaprojektowany logotyp.

Drugim naszym zadaniem zrealizowanym w ramach tego projektu było pocięcie i kodowanie stworzonej szaty graficznej do szablonów XHTML i CSS wraz z użyciem skryptów JavaScript zgodnie z wszystkim standardami internetowymi.

Skrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz