Cropa.org

C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska J.P. Kolczyński - Strona główna
C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska J.P. Kolczyński - Strona opisowa
C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska J.P. Kolczyński - Formularz porady on-line
C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska J.P. Kolczyński - Formularz zamawiania gotowej porady
C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska J.P. Kolczyński - Strona kontaktu z Google Maps
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

C.R.O.P.A. Kancelaria Radcowska Janusz Piotr Kolczyński

www.cropa.org

O PROJEKCIE:

C.R.O.P.A. (Centrum Rejestracji i Ochrony Praw Autorskich) jest kancelarią radcowską założoną przez radcę prawnego Janusza Piotra Kolczyńskiego. Kancelaria specjalizuje się w tematyce prawa własności intelektualnej, prywatności i ochrony danych osobowych. Kancelaria działa również aktywnie na polu promocji wiedzy na temat prawa autorskiego i praw pokrewnych, między innymi przy pomocy wiki-serwisu PrawoAutorskie.pl.

ZAKRES PRAC:

Głównymi celami tego projektu było stworzenie firmowej strony internetowej Kancelarii Radcowskiej, tak aby jak najpełniej oddawała jej charakter i powagę.

Na stronie oprócz informacji dotyczących Kancelarii, znajduje się dedykowany moduł porad on-line. Pozwala on na wysyłanie do Kancelarii zapytań o poradę prawną, wraz z załączaniem plików oraz na kupowanie gotowych porad prawnych z użyciem systemu płatności internetowych Dotpay.pl.

Strona posiada również zintegrowany panel bezpośredniego logowania ze strony Cropa.org do aplikacji Vicarius e-Kancelaria oraz możliwość wyboru wersji językowej strony - polskiej i angielskiej.

Aplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz