Ckip.jaroslaw.pl

Strona internetowa Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu - Strona główna
Strona internetowa Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu - Aktualność
Strona internetowa Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu - Lista wydawnictw
Strona internetowa Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu - Galeria zdjęć
Strona internetowa Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu - Informacja turystyczna
Typ realizacji: 

Strona internetowa

Klient: 

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu

www.ckip.jaroslaw.pl

O PROJEKCIE:

Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu jest instytucją zajmującą się upowszechnianiem i ochroną walorów kulturowych oraz turystycznych miasta Jarosławia. Centrum swoją działalnością obejmuje teren gminy Miejskiej Jarosław oraz obszary kulturowo i etnicznie z nim związane. Główne działania Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu skupiają się na podnoszeniu walorów turystycznych miasta w celu budowania wizerunku miasta jako ciekawego i wartego do zwiedzenia przez turystów. Wśród bieżącej działalności Centrum znajduje się organizacja koncertów, wystaw, spektakli, spotkań autorskich i innych wydarzeń kulturalnych.

ZAKRES PRAC:

Nasze działania skupiły się na przygotowaniu odświeżonej strony internetowej CKiP, która ma na celu być źródłem informacji dla osób chcących dowiedzieć się w jednym miejscu o wydarzeniach, atrakcjach turystycznych i dobrach kulturowych miasta, a przede wszystkim na stworzeniu narzędzia do bieżącego informowania o wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Jarosławiu.

Z tego względu główną częścią strony internetowej CKiP jest moduł aktualności na bieżąco informujący o odbywających się wydarzeniach, a dla lepszej prezentacji przyszłych wydarzeń stworzone zostały boksy zapowiedzi z prezentacją przyszłych wystaw i koncertów.

Strona internetowa CKiP wzbogacona została o rozbudowane opcje multimedialne pozwalające na publikacje galerii zdjęć i filmów dokumentujących imprezy kulturalne.

Na stronie została zintegrowana wtyczki społecznościowe Facebooka oraz AddThis pozwalające na łatwe dodawanie informacji o wydarzeniach opublikowanych na stronie w portalach społecznościowych.

Kreacje reklamoweSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejSEO - optymalizacja stron dla wyszukiwarek internetowychKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz