Sklep.sagana.pl

Projekt graficzny sklepu internetowego z galanterią Sagana.pl - Karta produktu
Projekt graficzny sklepu internetowego z galanterią Sagana.pl - Wyszukiwanie zaawansowane
Projekt graficzny sklepu internetowego z galanterią Sagana.pl - Lista produktów
Projekt graficzny sklepu internetowego z galanterią Sagana.pl - Lista aktualności
Projekt graficzny sklepu internetowego z galanterią Sagana.pl - Strona główna
Typ realizacji: 

Sklep internetowy

Klient: 

Sagana.pl

www.sklep.sagana.pl

O PROJEKCIE:

Sagana.pl jest firmą zajmującą się sprzedażą ekskluzywnych wyrobów galanteryjnych i bagażu znanych marek jak: Ochnik, Nowińska, Wojewodzic, Wittchen, Wildfurs, Venezia, Sagan, Uggari, Gena, Daag, Bjorn Borg.

W ofercie sklepu internetowego firmy znajduje się szeroki wybór torebek, toreb, portfeli, teczek i aktówek, plecaków, bagaży, rękawiczek, pasków i wielu innych produktów z wysokiej jakości skóry i materiałów.

ZAKRES PRAC:

Naszym zadaniem było przygotowanie oryginalnego projektu nowej szaty graficznej sklepu internetowego Sagana.pl oraz szablonów dla aukcji Allegro.pl Klienta. Proces tworzenia nowego layout-u realizowany był w ścisłym kontakcie z Klientem, w celu jak najpełniejszego spełnienia jego oczekiwań.

Całość projektu utrzymana została w odcieniach purpury, turkusu i szarości - takie połączenie kolorystyczne wyróżnia stronę na tle konkurencji i sprawia, że sklep internetowy jest bardzo dobrze zapamiętywany przez klientów.

Na potrzeby sklepu internetowego zostały wykonane projekty: strony głównej, list produktów, karty produktu, koszyka, rejestracji i logowania, kont użytkowników, przechowalni, historii zakupów, stron opisowych oraz szablonów aukcji Allegro.pl.

Kreacje reklamoweWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowej
Wstecz