Profit24.pl

Internetowa Księgarnia Profit24.pl - Strona główna
Internetowa Księgarnia Profit24.pl - Oferta produktowa
Internetowa Księgarnia Profit24.pl - Karta książki
Internetowa Księgarnia Profit24.pl - Ścieżka zakupowa krok 1
Internetowa Księgarnia Profit24.pl - Ścieżka zakupowa krok 2
Internetowa Księgarnia Profit24.pl - Rejestracja
Typ realizacji: 

Sklep internetowy

Klient: 

Profit Spółka Jawna

www.profit24.pl

O PROJEKCIE:

Księgarnia Profit24.pl jest internetową platformą sprzedaży książek posiadającą w ofercie ponad 300 tys. publikacji z zakresu prawa, podatków, ekonomii, finansów, marketingu i zarządzania, informatyki, architektury, medycyny, języków obcych, literatury faktu i beletrystyki. W ofercie e-księgarni znajduje się bogaty zbiór książek obcojęzycznych największych zagranicznych wydawnictw. Łącznie Profit24.pl oferuje książki ponad 150 tysięcy autorów.

ZAKRES PRAC:

Naszym zadaniem było stworzenie platformy sprzedaży książek o rozbudowanych funkcjonalnościach zarówno po stronie klienta sklepu, jak i od strony zarządzania oraz obsługi sklepu.

Projektując księgarnię Profit24.pl skupiliśmy się się na stworzeniu marki - opracowana została identyfikacja wizualna sklepu wraz z logotypem i szatą graficzną księgarni oraz zindywidualizowanymi rozwiązaniami funkcjonalnymi opartymi o JavaScript i AJAX uproszczającymi korzystanie z księgarni oraz zwiększające możliwości prezentacyjne produktów.

Księgarnia internetowa oparta została o nasz system zarządzania treścią omnia.CMS w ramach, którego zostały wdrożone moduły: oferta produktowa, koszyk i przechowalnia, konta użytkowników, rozbudowany newsletter, system banerowy, system płatności Platnosci.pl, zaawansowana wyszukiwarka, indeksy tematyczne, wydawnictw oraz autorów.

Wykonane zostały, także systemy automatycznej integracji z większością dostępnych zewnętrznych baz wydawnictw, co pozwala zagwarantować zawsze aktualną ofertę sklepu. W ramach projektu dokonaliśmy również szeregu działań mających na celu usprawnienie wewnętrznego działania księgarni.

Księgarnia Profit24.pl - zajęcie drugiego miejsca w rankingu najlepiej ocenianych sklepów internetowych według Opineo.pl i Skapiec.pl w kategorii książki

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz