Prawoautorskie.pl

Naukowy serwis społecznościowy PrawoAutorskie.pl - Strona główna
Naukowy serwis społecznościowy PrawoAutorskie.pl - Artykuł specjalistyczny
Naukowy serwis społecznościowy PrawoAutorskie.pl - Lista komentatorów
Naukowy serwis społecznościowy PrawoAutorskie.pl - Konto użytkownika
Typ realizacji: 

Serwis społecznościowy

Klient: 

Radca prawny Janusz Piotr Kolczyński

www.prawoautorskie.pl

O PROJEKCIE:

Naukowy Serwis Społecznościowy PrawoAutorskie.pl to strona internetowa, której celem jest popularyzacja tematyki prawa autorskiego oraz pochodnych dziedzin prawa dotyczących własności intelektualnej. Serwis skierowany jest do osób zajmujących się zawodowo tematyką prawa autorskiego, jak również osób zainteresowanych, które poszukują fachowych odpowiedzi w kwestii interpretacji zagadnień prawa autorskiego.

Na stronie można przeczytać artykuły i aktualności dotyczące zagadnień prawa autorskiego, jak również orzeczeń sądowych rozstrzygających istotne kwestie prawne opracowanych przez prawników zajmujących się zawodowo prawem autorskim.

ZAKRES PRAC:

Założeniem serwisu PrawoAutorskie.pl było stworzenie jak najbardziej efektywnego i wygodnego narzędzia do komentowania „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych". W tym celu ustawa została podzielona na rozdziały, artykuły, oddziały i punkty wraz przebudowaniem systemu komentarzy w ten sposób by pozwalał na komentowanie na każdym poziomie ustawy.

Dla funkcji społecznościowej wdrożyliśmy konta użytkowników spersonalizowane pod kątem serwisu z łatwym system zarządzania komentowanych treści. Dodatkowo w kontach zaimplementowane zostały wtyczki integrujące PrawoAutorskie.pl z serwisem LinkedIn.

Całość informacji o użytkowniku zaprezentowana została w ogólnodostępnym profilu powiązanym z komentarzami użytkownika.

Aplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz