Mrf.pl

Portal internetowy miesięcznika dla kadry zarządzającej "Monitor Rachunkowości i Finansów" - Strona główna
Portal internetowy miesięcznika dla kadry zarządzającej "Monitor Rachunkowości i Finansów" - Aktualności
Portal internetowy miesięcznika dla kadry zarządzającej "Monitor Rachunkowości i Finansów" - Dział tematyczny artykułów
Typ realizacji: 

Portal internetowy

Klient: 

Wydawnictwo C.H. Beck

www.mrf.pl

O PROJEKCIE:

MRF.pl - to portal informacyjny specjalistycznego Miesięcznika Dla Kadry Zarządzającej Monitora Rachunkowości i Finansów, wydawanego przez prestiżowe Wydawnictwo C.H. Beck.

Monitor Rachunkowości i Finansów omawia wszystkie najważniejsze wydarzenia zachodzące w prawie finansowym. Zawiera aktualne informacje, profesjonalne opinie i komentarze na tematy rachunkowości, finansów i zarządzania, najnowsze orzecznictwa, praktyczne materiały, formularze i wzory pism. Autorzy są wybitnymi specjalistami - pracownikami ośrodków naukowych, firm i kancelarii prawniczych, banków i urzędów.

ZAKRES PRAC:

Naszym zadaniem było opracowanie systemu zarządzania treścią dla sześciu portali informacyjnych czasopism prawniczych Wydawnictwa C.H. Beck, wraz ze wspólnymi mechanizmami pozwalającymi na prostą publikację artykułów oraz sprzedaży treści opublikowanych w portalu.

System sprzedaży treści został oparty na platformie okresowych prenumerat, pozwalających na wykupienie czasowego dostępu do artykułów, pakietów wartościowych oraz płatności SMS za konkretne artykuły przy pomocy systemu płatności internetowych DotPay.pl.

Portale posiadają też rozbudowany moduł archiwum wydań zawierający informacje o wszystkich numerach czasopism wraz z pełnymi spisami treści.

Dodatkowo w portalach internetowych czasopism wdrożyliśmy moduł komentarzy i ich moderacji, sond, newslettera, system banerowy zintegrowany z systemem Smart Adserver oraz boksy z promowanymi publikacjami z Ksiegarnia.Beck.pl. 

Aplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz