Jaroslawiak.pl

Portal ogłoszeniowy Jaroslawiak.pl - Strona główna
Portal ogłoszeniowy Jaroslawiak.pl - Ogłoszenie drobne
Portal ogłoszeniowy Jaroslawiak.pl - Wizytówka firmy
Portal ogłoszeniowy Jaroslawiak.pl - Lista ogłoszeń
Portal ogłoszeniowy Jaroslawiak.pl - Ogłoszenia użytkownika
Portal ogłoszeniowy Jaroslawiak.pl - Dodawanie ogłoszenia do portalu
Typ realizacji: 

Portal ogłoszeniowy

Klient: 

omnia.pl

www.jaroslawiak.pl

O PROJEKCIE:

Jarosławiak.pl jest bezpłatnym portalem ogłoszeniowym adresowanym do mieszkańców Jarosławia i okolic. Portal pozwala na zamieszczanie darmowych ogłoszeń drobnych oraz wizytówek firm - regularnie notując prawie 18 000 odwiedzin miesięcznie oraz ponad 600 zamieszczonych lokalnych ogłoszeń. Publikowane są w nim również gazetki promocyjne i reklamowe miejscowych firm.

ZAKRES PRAC:

Tworząc portal ogłoszeniowy Jarosławiak.pl staraliśmy się stworzyć prosty i czytelny serwis pozwalający na łatwe zamieszczanie ogłoszeń i wizytówek firm. Szybki system rejestracji z intuicyjnym panelem w koncie użytkownika zapewnia, że każdy poradzi sobie z obsługą portalu. Sam system administrowania portalem oparty został na systemie zarządzania treścią omnia.CMS, pozwalającym na wygodne zarządzanie bardzo dużymi portalami internetowymi.

Dzięki bogatym możliwościom opisu można szczegółowo zaprezentować treść dodawanych ogłoszeń i wizytówek, a zaimplementowany mechanizm cross linkowania za pomocą tagów pozwala na łatwe łączenie podobnych ogłoszeń.

Portal posiada, także mechanizmy płatnej reklamy w postaci promowanych ogłoszeń i wizytówek, które można w prosty sposób opłacić za pomocą wiadomości Premium SMS w ramach usługi DotPay.pl, a także rozbudowany system banerowy wraz z systemem statystyk wyświetleń i kliknięć.

Zaimplementowany w portalu został również system reklamowy Google AdSense, a także boks społecznościowy Facebooka.

Portal oferuje możliwość zapisania się na newsletter, dzięki któremu informacje o nowych ogłoszeniach i wizytówkach firm można otrzymywać bezpośrednio na skrzynkę e-mail.

Administrowanie stroną internetowąKreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz