iSanok.pl

Portal internetowy iSanok.pl - Strona główna
Portal internetowy iSanok.pl - Artykuł
Portal internetowy iSanok.pl - Kategoria artykułów
Portal internetowy iSanok.pl - Galeria zdjęć
Portal internetowy iSanok.pl - Strona opisowa
Portal internetowy iSanok.pl - Gazetka reklamowa
Typ realizacji: 

Portal internetowy

Klient: 

Media Art

www.isanok.pl

O PROJEKCIE: 

iSanok.pl to lokalny portal informacyjno-społecznościowy dla mieszkańców Sanoka i okolic. Dostarcza on zarówno bieżących lokalnych informacji z Sanoka, jak też wiadomości sportowych, kulturalnych oraz artykułów publicystycznych. Oprócz ciekawych artykułów portal iSanok.pl oferuje liczne filmy i reportaże realizowane przez TV iSanok działającą w ramach portalu.

ZAKRES PRAC:

Tworząc iSanok.pl główny nacisk postawiliśmy na stworzenie intuicyjnego układu strony, który zapewniałby łatwe i szybkie korzystanie z niego przez użytkowników. Wygodne rozwijane menu oraz czytelny system ikon dla działów pozwala bez trudu zapoznać się z jego zawartością.

Oprócz części artykułowej stanowiącej główną cześć portalu wzbogacony został on o moduł galerii zdjęć, kalendarium, kont użytkowników, platformę filmów wideo, blogów, komentarzy, stron opisowych, systemu banerowego, wyszukiwarki, gazetek reklamowych oraz nowy moduł katalogu firm i ogłoszeń wraz z możliwością dokonywania płatności za wyróżnienia.

Dla większej promocji treści zawartych w portalu został on wzbogacony o liczne boksy wyświetlające najnowsze, najpopularniejsze, komentowane, powiązane tematycznie i autorem treści, tagowanie oraz boksy linków reklamowych.

Portal umożliwia również zakładanie kont, które pozwalają użytkownikom na tworzenie przez nich własnych profili, śledzenie komentowanych treści oraz dodawanie wizytówek firm oraz ogłoszeń drobnych.

Dodatkowo w ramach tworzenia portalu dokonaliśmy pełnego importu treści do omnia.CMS z poprzedniego portalu opartego na systemie Joomla. 

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz