Jaroslaw.pl

Oficjalny portal internetowy Urzędu Miasta Jarosławia - Strona główna
Oficjalny portal internetowy Urzędu Miasta Jarosławia - Lista aktualności
Oficjalny portal internetowy Urzędu Miasta Jarosławia - Aktualność
Oficjalny portal internetowy Urzędu Miasta Jarosławia - Strona informacyjna Burmistrza
Oficjalny portal internetowy Urzędu Miasta Jarosławia - Zabytki
Oficjalny strona internetowa Urzędu Miasta Jarosławia - Strona opisowa
Oficjalna portal internetowy Urzędu Miasta Jarosławia - Lista galerii
Typ realizacji: 

Portal internetowy

Klient: 

Urząd Miasta Jarosławia

www.jaroslaw.pl

O PROJEKCIE:

Jarosław jest ponad 40-tysięcznym miastem w województwie podkarpackim o wielowiekowej tradycji, w którym siedzibę ma nasza Agencja. Dla Urzędu Miasta Jarosławia wykonaliśmy oficjalny portal informacyjny mający na celu bieżące dostarczanie aktualnych i pełnych informacji z życia Jarosławia i Urzędu Miasta.

Strona internetowa dostarcza kompletnych informacji stanowiąc kompendium wiedzy na temat Jarosławia przydatnych mieszkańcom, turystom oraz inwestorom.

ZAKRES PRAC:

Odświeżając portal informacyjny dla Urzędu Miasta Jarosław skupiliśmy się na stworzeniu funkcjonalnego portalu o strukturze informacji pozwalającym na proste i intuicyjne poruszanie się po nim oraz łatwe odnajdowanie najważniejszych informacji.

W celu spełnienia założeń projektu dostosowaliśmy system zarządzania treścią omnia.CMS, tak aby zapewniał prostą i intuicyjną obsługę wszystkich funkcjonalności portalu. W ramach wdrożenia zaimplementowane zostały moduły: aktualności, stron opisowych, galerii zdjęć i filmów, biuletynu informacyjnego, kalendarza imprez, repertuaru kina, newslettera, ogłoszeń i komunikatów urzędowych, kanałów RSS, ankiet i sond, spraw do załatwienia, wyszukiwarki oraz systemu banerowego.

O wysokiej jakości zrealizowanego przez nas portalu internetowego Urzędu Miasta Jarosławia świadczy znalezienie się portalu Jaroslaw.pl w gronie 10 najlepszych stron internetowych gmin miejskich w ocenie badań użyteczności przeprowadzonych przez Webklinika.pl zawartych w „Raporcie użyteczności stron internetowych gmin miejskich".

Raport użyteczności stron internetowych gmin miejskich

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz