Ekspertbudowlany.pl

Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Strona główna
Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Artykuł
Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Lista artykułów
Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Społeczność
Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Galeria zdjęć
Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Forum
Portal internetowy magazynu "Ekspert Budowlany" - Wyniki wyszukiwania
Typ realizacji: 

Portal internetowy

Klient: 

Dom Wydawniczy Medium

www.ekspertbudowlany.pl

O PROJEKCIE:

„EkspertBudowlany.pl" to kolejny portal zrealizowany przez nas dla Domu Wydawniczego MEDIUM. Wykonany portal jest internetową wersją bezpłatnego magazynu „Ekspert Budowlany" o tematyce budowlanej adresowanego do osób budujących, remontujących lub modernizujących swoje domy oraz małych firm wykonawczych. Portal zawiera bogaty zbiór informacji i porad obejmujących cały proces budowania nowego domu, jak również remontowania. Liczne działy tematyczne pozwalają na łatwe odnajdywanie praktycznych informacji odnośnie najnowszych materiałów i technologii budowlanych, instalacji elektrycznych, grzewczych, klimatyzacji i wentylacji, ogrodów, urządzania wnętrz oraz prawa.

ZAKRES PRAC:

Portal został zaprojektowany i wdrożony na systemie zarządzania treścią omnia.CMS z zestawem dedykowanych narzędzi społecznościowych. Stworzone przez nas rozwiązania dedykowane pozwalają na łatwe dodawanie, edytowanie i zarządzanie bardzo dużą ilością aktualności, artykułów, galerii oraz filmów.

Portal zawiera również rozbudowany moduł społeczności pozwalający na tworzenie przez użytkowników własnych profili, przeglądania profili innych użytkowników, dodawanie galerii zdjęć, filmów, komentowania i oceniania treści, prowadzenia dyskusji na forum. Użytkownicy, dzięki modułowi mogą aktywnie działać i współtworzyć portal, dzieląc się przy tym swoją pasją i wiedzą z innymi. Dodatkowo konta pozwalają na śledzenie komentowanych treści i wątków na forum, zakup artykułów i prenumerat oraz dodanie własnej firmy do katalogu firm.

Dla zwiększenia promocji treści portalu posiada on liczne boksy wyświetlające treść według nowości, popularności, oceny i ilości komentarzy oraz powiązane tematycznie, autorem lub tagiem.

EkspertBudowlany.pl otrzymał certyfikat “Użyteczna strona” akredytowany przez stowarzyszenie IAB potwierdzający jakość zrealizowanego przez nas portalu. Dowiedz się więcej o certyfikacie » 
Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz