Special-ops.pl

Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Strona główna
Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Artykuł normalny
Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Artykuł płatny
Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Album zdjęć
Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Galeria zdjęć
Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Społeczność
Portal internetowy "Magazynu Ludzi Akcji Special Ops" - Konto użytkownika
Typ realizacji: 

Portal internetowy

Klient: 

Dom Wydawniczy Medium

www.special-ops.pl

O PROJEKCIE:

Dla Domu Wydawniczego Medium wykonaliśmy portal informacyjno-społecznościowy magazynu „Special Ops". Portal poświęcony jest tematyce militarnej, jednostek specjalnych, działaniom i taktyce na polach działań zbrojnych, uzbrojenia oraz nowości w wyposażeniu i umundurowaniu. Portal dedykowany jest osobom zawodowo związanym z tematyką militarną, jak również jej miłośnikom.

ZAKRES PRAC:

Zadaniem naszej agencji było zaprojektowanie i wdrożenie portalu opartego na systemie zarządzania treścią omnia.CMS z zestawem dedykowanych narzędzi społecznościowych, który oddawałby charakter podejmowanej tematyki.

Zaprojektowaliśmy klimatyczną i zawierającą wiele detali szatę graficzną, która stanowiłaby idealne tło dla podejmowanej tematyki. Duży nacisk położyliśmy również na aspekt społecznościowy portalu. Opracowany został moduł społeczności pozwalający na tworzenie przez użytkowników własnych profili, przeglądania profili innych użytkowników, dodawanie galerii zdjęć, filmów, komentowania i oceniania treści, prowadzenia dyskusji na forum. Dzięki temu użytkownicy mogą aktywnie działać i współtworzyć portal, dzieląc się przy tym swoją pasją z innymi. Dodatkowo konta pozwalają na śledzenie komentowanych treści i wątków na forum, zakup artykułów i prenumerat oraz dodawanie własnej firmy do branżowego katalogu.

Oprócz społeczności w portalu wdrożone zostały moduły: aktualności, artykuły, e-commerce, galeria zdjęć, kalendarium, katalog firm i prezentacje produktów, konta użytkowników, newsletter, SEO, sondy, strony opisowe, system banerowy, wydania oraz wyszukiwarka.

Dodatkowo dla zwiększenia promocji treści portalu, został on wzbogacony o liczne boksy wyświetlające treść według nowości, popularności, oceny i ilości komentarzy oraz powiązane tematycznie, autorem lub słowem kluczowym.

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz