Floty.handlopex.pl

Handlopex System Zarządzania Flotą - Edytowanie opon pojazdu
Handlopex System Zarządzania Flotą - Edytowanie opon pojazdu
Handlopex System Zarządzania Flotą - Lista pojazdów klienta
Handlopex System Zarządzania Flotą - Raport stanu opon pojazdu
Handlopex System Zarządzania Flotą - Zgłoszenie zapotrzebowania na nową oponę
Handlopex System Zarządzania Flotą - Logowanie do serwisu
Typ realizacji: 

Aplikacja dedykowana

Klient: 

Handlopex S.A.

O PROJEKCIE:

Handlopex S.A. jest jednym z największych dystrybutorów opon w Polsce. Posiada 16 filii dysponujących własnym zapleczem technicznym i parkiem transportowym oraz sieć ponad 100 serwisów opon na terenie całej Polski zrzeszonych w Grupie Handlopex oraz ponad 2000 stałych odbiorców.

Dla firmy Handlopex S.A. zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy internetową aplikację dedykowaną do zarządzania ogumieniem flot pojazdów klientów Grupy Handlopex.

ZAKRES PRAC:

Naszym zadaniem było stworzenie maksymalnie funkcjonalnej aplikacji dedykowanej do zarządzania ogumieniem flot pojazdów zarówno od strony klienckiej, jak i administracyjnej. W tym celu stworzyliśmy nowy system zarządzania CMS wraz z zindywidualizowanym interfejsem dedykowanym dla tego projektu.

Aplikacja pozwala na wprowadzanie do bazy pojazdów należących do flot klientów Handlopexu wraz ze szczegółowymi danymi dotyczącymi opon posiadanych przez pojazdy, całość została oparta na technologii AJAX, która pozwala na dynamiczne tworzenie układów osi oraz ilości opon, co gwarantuje jej wyjątkową uniwersalność oraz zastosowanie do każdego rodzaju pojazdu.

Dzięki tej aplikacji dedykowanej użytkownicy i stacje serwisowe mają ciągły dostęp z poziomu przeglądarki internetowej do danych odnośnie marki, rodzaju, przebiegu, stanu bieżnika, akcjach serwisowych opon - co pozwala na bieżąco kontrolować potrzeby w zakresie naprawy lub wymiany, a serwisowi poznać historię opon i pojazdu, co znacząco może skrócić czasy akcji serwisowych.

Całość aplikacji została zintegrowana z bazą Softlab ERP opon dostępnych w ofercie Handlopexu, co pozwala na wygodne wyszukiwanie opon i dodawanie ich do pojazdów, bez ryzyka wprowadzenia nieprawidłowych oznaczeń opon, a także na bezpośrednie zamawianie nowych opon dostępnych w ofercie dystrybutora.

Aplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejCopywriting - opracowanie tekstów na potrzeby strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz