Tautologia.pl

Serwis-e-learningowy Tautologia.pl - Strona główna
Serwis-e-learningowy Tautologia.pl - Rozwiązywanie testu
Serwis-e-learningowy Tautologia.pl - Wybór trybu testu
Serwis-e-learningowy Tautologia.pl - Kupowanie pakietu dostępowego
Serwis-e-learningowy Tautologia.pl - Wybór kategorii wykładów
Serwis-e-learningowy Tautologia.pl - Formularz rejestracji
Typ realizacji: 

Serwis e-learningowy

Klient: 

Tautologia Michał Waszak

www.tautologia.pl

O PROJEKCIE:

Dla naszego klienta wdrożyliśmy serwis e-learningowy Tautologia.pl. Serwis zawiera szereg wykładów, które umożliwiają pogłębienie swojej wiedzy z dziedziny logiki oraz testów pozwalających sprawdzić swoje przygotowanie. Dedykowany jest dla studentów pragnących poszerzyć oraz sprawdzić swoją wiedzę z zakresu logiki.

ZAKRES PRAC:

Naszym zadaniem było stworzenie atrakcyjnego i intuicyjnego w obsłudze serwisu e-learningowego, który umożliwi studentom odbycie w łatwy i przyjemny sposób kursu logiki on-line oraz przygotowanie się do egzaminów i kolokwiów. W tym celu wdrożyliśmy moduł artykułów oraz dedykowany moduł testów zintegrowany z systemem zarządzania treścią omnia.CMS. Moduł testów umożliwia wprowadzanie, a dla użytkowników rozwiązywanie zarówno pytań zamkniętych z wariantami odpowiedzi do wyboru, jak i pytań otwartych.

W serwisie udostępnione jest również demo zawierające przykładowy wykład i test, tak aby osoby niezalogowane mogły sprawdzić jego działanie przed wykupieniem dostępu do części płatnej.

Tautologia.pl zawiera również system statystyk pozwalających śledzić historię rozwiązywanych testów i postępy w nauce.

Serwis zintegrowany został z systemem PayU.pl do zakupu pakietów dostępowych.

Aplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz