Testy-prawnicze.pl

Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Strona główna
Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Kategorie testów
Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Wybór testu
Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Wybór trybu testu
Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Rozwiązywanie testu
Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Kupowanie abonamentu
Internetowy serwis e-learningowy Testy-prawnicze.pl - Akta i kazusy
Typ realizacji: 

Aplikacja dedykowana

Klient: 

Wydawnictwo C.H. Beck

www.testy-prawnicze.pl

O PROJEKCIE:

Dla Wydawnictwa C.H. Beck zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy internetowy serwis e-learningowy Testy-Prawnicze.pl. Serwis dedykowany jest studentom prawa i aplikantom pozwalając w prosty i łatwy sposób sprawdzić swoje przygotowanie do kolokwiów i egzaminów. W serwisie znajduje się ponad 14 000 pytań podzielonych na 14 dziedzin opracowanych przez ekspertów prawa.

ZAKRES PRAC:

Naszym zadaniem było stworzenie łatwego w obsłudze i intuicyjnego serwisu e-learningowego pozwalającego na przygotowywanie się do egzaminów na trzech poziomach - student + egzamin na aplikację, aplikant i egzamin prawniczy. W tym celu stworzyliśmy moduł dedykowany testów zintegrowany z system zarządzania treścią omnia.CMS. Pozwala on od strony CMS-a na łatwe dodawanie i zarządzanie pytaniami, a od strony użytkownika na łatwy wybór poziomu i zestawu testowego oraz zdawanie go w trybach „Przygotuj się do egzaminu" i „Zdaj egzamin". Testy-Prawnicze.pl zawierają również rozbudowany system statystyk pozwalający na dostęp do historii zdawanych testów oraz oceny postępów w nauce.

W ramach wdrożenia platformy e-learningowej wdrożony został również moduł e-commerce zintegrowany z systemem płatności Dotpay.pl do zakupu pakietów dostępowych oraz system kodów rabatów. Na potrzeby projektu została przygotowana również aplikacja dedykowana „Kreator Treści Testów" pozwalająca na wygodne dodawanie pytań i ich weryfikację przez administratorów.

Kreacje reklamoweAplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychReklamy i animacje FlashSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz