Hurt.beck.pl

Internetowa platforma Sprzedaży Hurtowej Hurt.Beck.pl - Lista produktów
Internetowa platforma Sprzedaży Hurtowej Hurt.Beck.pl - Karta produktu
Internetowa platforma Sprzedaży Hurtowej Hurt.Beck.pl - Składanie zamówienia
Internetowa platforma Sprzedaży Hurtowej Hurt.Beck.pl - Lista serii
Internetowa platforma Sprzedaży Hurtowej Hurt.Beck.pl - Logowanie
Typ realizacji: 

Aplikacja dedykowana

Klient: 

Wydawnictwo C.H. Beck

O PROJEKCIE:

Wydawnictwo C.H. Beck jest wiodącym wydawnictwem wydającym fachowe publikacje z zakresu prawa, podatków, ekonomii oraz literaturę obcojęzyczną. W ofercie Wydawnictwa C.H. Beck znajdują się publikacje ze wszystkich dziedzin prawa: cywilnego, handlowego, gospodarczego, karnego, międzynarodowego i podatkowego. Zawierają one teksty ustaw, komentarze, orzecznictwo, monografie, skrypty, podręczniki, poradniki, zbiory przepisów na kartach wymiennych, encyklopedie oraz słowniki. Autorami publikacji są wybitni specjaliści - pracownicy ośrodków naukowych, firm i kancelarii prawniczych, banków i urzędów.

W celu ułatwienia dystrybucji tak bogatej oferty publikacji, stworzyliśmy dedykowaną platformę sprzedaży hurtowej Hurt.Beck.pl, do obsługi zamówień kontrahentów Wydawnictwa.

ZAKRES PRAC:

Zadaniem postawionym przed naszą agencją było zaprojektowanie i wdrożenie wysoce funkcjonalnej aplikacji dedykowanej zintegrowanej z systemem zamówień Perdix. Za pomocą zaprojektowanej i zrealizowanej przez nas aplikacji możliwe jest wygodne i proste składanie dużych zamówień hurtowych przez kontrahentów Wydawnictwa C.H. Beck. Dla wygodnego korzystania z aplikacji zastosowaliśmy automatycznie dostosowujący się układ strony do rozdzielczości ekranu, tak aby zapewnić możliwie największy obszar roboczy aplikacji.

Stworzony system zarządzania pozwala na administrowanie bazą kontrahentów i ich zamówieniami, ofertą produktową (zintegrowaną z ksiegarnia.beck.pl) oraz materiałami promocyjnymi. System umożliwia zarządzanie na pięciu poziomach uprawnień: księgarza centrali, księgarza filii, handlowca, działu obsługi klienta (DOK) oraz administratora. W zależności od typu, użytkownik posiada uprawnienia do zarządzania poszczególnymi, dedykowanymi funkcjonalnościami i mechanizmami. Wszyscy kontrahenci mają dostęp do swojej historii zamówień (wraz z archiwalnymi zamówieniami z systemu Perdix), płatności z możliwością pobrania faktur w formacie PDF, powtarzania zamówień archiwalnych oraz tworzenia nowego zamówienia na podstawie danych importowanych z plików CSV i XML. Dodatkową funkcjonalnością, którą opracowaliśmy na potrzeby aplikacji, jest mechanizm zamawiania zapowiedzi z chwilą ich premiery.

Użytkownicy typu handlowiec i DOK mają możliwość zarządzania kontami kontrahentów oraz ich zamówieniami, w tym składania i modyfikowania zamówień w ich imieniu. Dodatkowo platforma pozwala na dodawanie informacji prasowych oraz banerów i materiałów promocyjnych.

Aplikacje i rozwiązania dedykowaneSystem zarządzania treścią CMS - omnia.CMSIntegracja baz danychSkrypty JavaScript i jQueryWebdesign - zaprojektowanie szaty graficznej strony internetowejKodowanie szablonów strony WWW do XHTML i CSS
Wstecz